Witamy Państwa serdecznie na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców Fokus Dariusz Lange. W OSK Fokus Olsztyn od 2009 r szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii A1, A2,A i B. Nasza kadra instruktorska wyróżnia się ogromną cierpliwością, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Państwa umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Nauka jazdy w Olsztynie wymaga sprawnego auta, dlatego wszystkie nasze pojazdy są nowe oraz zgodne z tymi, na których zdaje się egzaminy państwowe. Dodatkowo pojazdy są wyposażone bardzo komfortowo, co wpływa na jakość lekcji praktycznych. Nauka manewrów odbywa się na doskonale przystosowanym placu znajdującym się w centrum miasta.

Szkoła Jazdy w Olsztynie prowadzona pod nazwą Akademia Bezpiecznej Jazdy FOKUS to doświadczeni instruktorzy potrafiący przekazać praktyczną i teoretyczną umiejętność odnalezienia się na drodze. Swoje doświadczenie zdobyli w wielu ośrodkach szkolenia, co sprawia, że profesjonalnie szkolą przyszłych kandydatów na odpowiedzialnych i bezpiecznych kierowców. Bezstresowa nauka jazdy w Olsztynie prowadzona jest nad wyraz skutecznie. Dzięki nam bez wysiłku zdasz egzamin za pierwszym razem. Jeśli chcą Państwo bliżej zapoznać się z ofertą szkoły jazdy Fokus bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem w Olsztynie, lub pod nr telefonu 796 699 266.

Opłatę za kurs można rozłożyć na II raty.